tu jesteś: oferta/zajęcia dodatkowe/taniec

- zajęcia taneczne – prowadzone przez bardzo lubianego przez dzieci pana Łukasza Kosińskiego ze Szkoły Tańca RYTM. Program zajęć ułożony jest specjalnie na potrzeby przedszkolaków. Nauka tańca pozwala dzieciom na zaznajomienie się ze wszystkimi tajnikami technicznymi poszczególnych tańców jak również z wyrazem artystycznym i emocjami dominującymi każdy taniec. Systematyczne lekcje pozytywnie ukierunkowują nadmiar energii i znacznie poprawiają procesy zapamiętywania nowych informacji. Dzięki nim dzieci uczą się podtrzymywać koncentrację, wytwarzają w sobie poczucie wewnętrznej dyscypliny, wyrabiają umiejętność współpracy i poczucie estetyki. Dzieci demonstrują swoje taneczne umiejętności w trakcie przedstawień i imprez okolicznościowych.